SEZEN'Lİ YILLAR İLE

VOLKSWAGEN ARENA’DA 40 YILLIK YOLCULUK

 

 40. yılını muhteşem bir konser serisi ile süsleyen Sezen Aksu, dün akşam Volkswagen Arena’da verdiği “Sezen’li Yıllar” konseriyle sevenlerini büyüledi…

 

İlk bölümü Temmuz ayında düzenlenen konser serisinin son halkası da 15-16 Ocak tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti.

 

Aksu konserde tüm dinleyicilerini dünden bugüne 40 yıllık bir yolculuğa çıkardı.

 

Kişisel hayatlarımıza dokunan aşk şarkılarının yanı sıra Aksu, ülkemizi ve dünyamızı yakından ilgilendiren toplumsal konulardaki şarkılarını seslendirdi.

 

Konser müthiş ışık gösterileri ve ortak tarihimizi sahneye taşıyan dramatik kurgusu ile hem kulakları hem de gözleri doldurdu.

 

Biletleri günler öncesinden tükenen ‘Sezen’li Yıllar’ konseri dün gece Volkswagen Arena’da gerçekleştirildi.

 

Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği konserin, koreografilerini Zeynep Tanbay, sahne ve ışık tasarımlarını Cem Yılmazer hazırladı. Unutulmaz gecenin prodüksiyon amirliğinde Serdar Altın çizme bulunurken konserin yönetmenliğini ise Cüneyt Özdemir üstlendi.

 

“Sezenli Yıllar “ konserinde Sezen Aksu,  Volkswagen Arena’yı dolduran sevenleri  karşısına her parçada ayrı bir hikâyeyle çıktı.  Her bir hikaye, gösteri, ışık ve sahne şovu izleyicileri bambaşka dönemlere götürdü. Unutulmaz konserin son bölümünde, Devrim Erbil İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yapıldı.

 

Aksu ayrıca ilk kez hayranlarının önceden kaydettiği videolara sahnesinde yer vererek, onları sahnesine konuk etmiş oldu.  

 

Yapımcılığını Most Production’un üstlendiği‘Hayat Şarkısı’ dizisi oyuncuları da konseri izlemeye geldi. Başrollerini Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın ve Aydan Taş’la birlikte yönetmen Cem Karcı’da oyunculara eşlik etti. 

 

 

 

Yapımcı
Most Production
Mustafa Oğuz
Yönetmen
Cüneyt Özdemir
Müzik Direktörü
Cenk Erdoğan
Koreografi
Zeynep Tanbay
Sahne ve Işık Tasarım
Cem Yılmazer
Prodüksiyon Amiri
Serdar Altınçizme
Genel Koordinatör
Turgut Kerki
Proje Danışmanı
Murat Meriç
Proje Koordinatörü
Yaşar Gaga
Orkestra
Nurcan Eren (VOKAL), Sibel Gürsoy (VOKAL), Cihan Okan (VOKAL), Ercüment Varol (VOKAL), Tuba Önal (VOKAL), Dünya Kızılçay (VOKAL), Ayda Tunç (KEMAN), Serhan Yasdıman (GİTAR), Göksun Çavdar (KLARNET), Özer Arkun (ÇELLO), Abbas Karacan (PERKÜSYON), Ercüment Orkut (PİANO), Erdem Tekinay (BASS), Cenk Erdoğan (GİTAR VE ORKESTRA ŞEFİ), Nedim Ruacan (DAVUL), Mustafa Haybat (PİANO), Serkan Erkol (BRASS), Bulut Gülen (BRASS), Barış Doğukan Yazıcı (BRASS),
Dansçılar
Evrim Akyay, Pınar Saffari, Mert Öztekin, Gizem Bilgen, Serhat Kural, Can Gökdoğan, Ayhan Karaağaç, İsmet Köroğlu, Murat Öztekin, Cem Çelik,
Kostüm Tasarım
Rojin Aslı Polat, Hülya Genç
Sahne Amiri
Selis Bağdat
Ses ve Işık Sistemi
Altınçizme Elektronik
Video Mapping
Antilop
Dans Videoları Yönetmeni
Murat Can Oğuz
Görüntü Koordinatörü
Salih Aksu
Genel Koordinatör Asistanı
Samet Ateş
Projeksiyon Sistemi
Vision
Led Ekran
Bi Group
Backline
Cemin Backline
Perde Sistemi
Benart
Güvenlik Hizmetleri
Esas Güvenlik
Catering
Roka Davet
Temizlik Hizmetleri
Işıltı Temizlik
Basın Halkla İlişkiler
Seus İletişim